תנאי שימוש

תנאי השימוש באתר מחייבים את כל הגולשים. אם החלטת לגלוש באתר הינך עושה זאת על אחריותך והינך מסכים לכל תנאי השימוש באתר המפורטים בהמשך ולא תוכל לבוא בטענות לבעלי האתר.
על כל הערות או טענות לגבי הפורטל ניתן לפנות עלינו במייל. לפניה במייל לחץ כאן
1. אתר אינטרנט זה מיועד לשימוש חופשי אישי – בחינם. האתר לא מסחרי ולא נמכר באתר זה שום מוצר או שירות.
2. כל זכויות היוצרים של התכנים באתר – התמונות, ציורים ודפי צביעה וכדומה – שייכים לבעלי המקוריים. לבעלי האתר אין שליטה על התכנים המתפרסמים באתר. אם הינכם מעוניינים להסרת תוכן כל שהוא באתר יש לפנות אלינו במייל ואם הפנייה מוצדקת אנו נשקול זאת.
3. כל התכנים שבאתר באתר הם לשימוש אישי חינם. אין לפרסם אותם באתרים אחרים, למכור או להדפיס אותם בכמויות ולהפיץ אותם לאחרים.
4. כל זכויות הקניין לגבי הרעיון, התוכן הכתוב, והעיצוב  שמור באופן מוחלט ולבעלי האתר.
5. אין להעתיק, לשנות, לשכפל, למכור פריטים מפריטי האתר ותכניו ללא קבלת האישור מראש בכתב ממנהלי האתר.
6. מנהל האתר אינו אחראי ואין לו שליטה ישירה על חלק מהתכנים ו/או הפרסומות המתפרסמות באתר אשר נמצאים באתרים חיצוניים. בנוסף אין למנהל האתר שליטה מידית על תכנים מסוימים אשר נכתבו או הועלו לאתר ע”י גולשים. ניתן לפנות אלינו במייל על כל הערה או תלונה לגבי האתרים המפורסמים בפורטל.
7. מנהל האתר יעשה ככל יכולתו כדי לדאוג שתכני האתר שאין לו שילטה ישירה עליהם או מידית יתאימו לאופי וגיל הגולשים, הן בתכנים והן במודעות המתפרסמות בו. פנייה בגין תוכן בעייתי, תישקל ברצינות ע”י מנהל האתר, אך לא תחייב אותו בכל צורה שהיא.
8. מנהל האתר שומר על זכותו למחוק או לעשות כל שינוי בתכנים או קבצים אשר נכתבו או הועלו ע”י הגולשים ללא הודעה מראש.
9. הצגת הפרסומות באתר אינה מהווה המלצה או הבעת עמדה של מנהל האתר לגבי נכונות ו/או כדאיות המוצרים. מנהל האתר אינו אחראי לפרסומות המופיעות באתר. מנהל האתר אינו אחראי לכל נזק ו/או פגיעה ישירה ו/או עקיפה שייגרמו לגולשים, ולגולש לא תהא כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר לגבי המידע המפורסם או המוצג באתר.
10. כל התקשרות שיעשה הגולש עם צד שלישי המפרסם באתר, תעשה ישירות מולו וכל טענה או תביעה יופנו על ידי הגולש והמשתמש, ישירות אל הצד השלישי ממנו קיבל הצעה או ממנו קנה ולא תהיה לו כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר.
11. מנהל האתר שומר על הזכות לשנות או להפסיק את הפעלת האתר ללא הודעה מוקדמת. מנהל האתר אינו מתחייב כי לא יפלו תקלות בהפעלתו של האתר.

הוספת תגובה

נגישות